Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Dokonalý servis poskytujeme i okolí staveb - Vše okolo - HANAKServis.cz

Dokonalý servis poskytujeme i okolí staveb

Chceme vám nabídnou komplexní služby, a proto vás neodmítneme, ani s drobnějšími zakázkami.

Víme, že na detailech stojí celek a pro dokonalý vzhled musí být perfektní i maličkosti.

Mytí soch

Dělá vám starosti vaše památka, socha, nebo zídka, která vypadá staře a sešle? Zajistíme, aby vše vypadalo opět jako nové - památky monumentální a sochy jako zrovna vytesané. Máme mnoholeté zkušenosti s čištěním a následnou ochranou jejich povrchů.

Schodiště

Vypadá váš dům nebo objekt ošklivě díky zašlým schodům? Schody a zábradlí tvoří důležitou součást vaší nemovitosti, a proto je nelze zanedbávat. Díky naší speciální technologií bude váš vstup jako nový.

Bazény

Trápí vás vzhled vašeho bazénu? Buďte včas připravení na plaveckou sezónu a užívejte si letních radovánek naplno. Vyčistíme a zrenovujeme bazén i jeho okolí tak, aby vše vypadá jako nově vybudované.

Čerpací stanice

Nevíte si rady, jak udělat z vaší čerpací stanice opět novou? Trápí vás neustále skvrny od pohonných hmot, oleje a různých kapalin do automobilů? Zabýváme se kompletním čištěním čerpacích stanic, ať už jde o dlažbu, stojany, podhledy a veškeré mastné skvrny.

Terasy, markýzy

Je vaše terasa či markýza znečištěná? Nezapomeňte na to, že právě ona tvoří místo pro váš pohodový odpočinek. Nenechte se rušit špínou, zašlostí či nedostatky a nechte vše zrenovovat.

Sportovní povrchy

Vypadá vaše sportoviště zanedbale? Nevidíte, kde se máte pohybovat, čáry nejsou vidět? Není povrch 100% přilnavý a podrážky bot kloužou? Všechny tyto umíme vyřešit – povrch sportoviště bude nejen krásný a funkční, ale hlavně bezpečný.

Zastávky

Hyzdí vjezd do vaší obce, města špinavé autobusové zastávky? Trápí vás polepené stěny autobusových zastávek? Se všemi těmito problémy se umíme snadno a rychle vypořádat.

Náměstí

Nelíbí se vám vaše náměstí? Sochou ani kašnou to určitě nebude. Dejte náměstí nový čistý vzhled a zlepšete jeho atmosféru.

Popelnice

Nevíte, jak si poradit s nařízeným mytím vašich popelnic? Jsme vybaveni tou nejmodernější technikou, ekologickými a dezinfekčními přípravky a vše provedeme i bez připojení k vodovodnímu řádu.

Pomníky a hroby

Chcete, aby váš náhrobní kámen vypadal opět jako nový? Neváhejte a zavolejte, my se postaráme nejen o jeho krásný vzhled, ale taky o jeho následnou dlouhodobou ochranu.

Haly a průmyslové objekty

Trápí vás vzhled vaší výrobní haly? Nevidíte už přes vaše stropní světlíky? Má vaše nosná konstrukce nánosy prachu? Potřebujete ať rolovací vrata vypadají jako nová? Se všemi těmito problémy si poradíme.

Odstraňování vodorovného dopravního značení

Přestalo vaše značení na silnici plnit svou funkci a vy nevíte, jak ho odstranit? Máme zkušenosti s odstraňováním z jakéhokoliv povrchu (asfalt, beton, leštěný beton atd.).

Malování interiéru

Potřebujete vymalovat chodbu vašeho paneláku nebo snad vnitřek vaší haly? Jsme plně vybaveni a připravení se postarat o nový vzhled vašeho interiéru. Díky naši moderní technologii airless jsme schopni zvládnout stovky metrů za jediný den.


Foto
Foto
Foto
Foto
Foto