Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Tlakové mytí a čištění střechy - HANAKServis.cz

Tlakové mytí / čištění

Žádná střecha nevydrží jako nová věčně a s přibývajícím časem se na vaší střešní krytině začnou usazovat veškeré nečistoty jako jsou řasy, mechy, plísně, lišejníky, prach, saze, mastnoty, ptačí trus a další nečistoty. Čištění střechy je jediným řešením.

Nad tímto problémem nelze mávnout rukou, neboť se nejedná pouze o estetickou chybu, ale toto znečištění může trvale poškodit vaši střechu, velmi zkracuje její životnost. Narušená střecha je pak náchylná k zatékání a následnému šíření hniloby i na krov a vše co je pod ním.

Nemáte-li střechu v perfektním stavu, nezoufejte.  Se všemi těmito problémy jsi umíme poradit a vaši střechu dostat do formy, je třeba přistoupit k mytí střechy.

Po umytí / vyčištění krytiny také doporučujeme aplikovat preventivní postřik proti tvorbě řas, mechů a lišejníků a taky novou vrstvu silikonové hydrofobizační impregnace. Někdy samotné čištění střechy nestačí a je třeba přistoupit k nátěru střechy, především případě horšího stavu například u plechové střechy se tvoří rez, kterou je třeba odstranit a přetřít - někdy stačí lokálně a někdy je nutné natřít celou střechu.

Provádíme čištění všech druhů střešních krytin

Naši odborně proškolení pracovníci zvládnou perfektně vyčistit jakýkoliv typ střechy a veškeré typy krytin. Vždy volíme takovou chemii a tlak, který je přesně určen pro vaši střechu.

Všechny práce provádíme za použití vysokozdvižné techniky, žebříku nebo horolezeckých pomůcek vždy tak, abychom nepoškodili střešní krytinu a okolí a po našem odjezdu jste nepoznali naši návštěvu. Při své práci používáme techniku od těch nejlepších výrobců např Kärcher, Comet. Jen nádherná střecha nás prozradí.

Ani bujná vegetace v okolí nedojde k úhoně, všechny používané přípravky jsou ekologické a naprosto šetrné k životnímu prostředí.

Dopřejte si krásnou a zdravou střechu! Zavolejte nám na 739 888 978, nebo napište info@hanakservis.cz, spojíme se s vámi a domluvíme nezávaznou návštěvu našeho technika, který ZDARMA posoudí stav vaší střechy a dle jejího stavu vám nabídne nejlepší služby, aby byla dlouhodobě v perfektním stavu.

Náš odborně vyškolený personál vám poté připraví přesnou cenovou kalkulaci a časový rozvrh prací.


Foto
Foto

Nedovolte živlům vaší STŘECHU ZNIČIT!

UŠETŘETE statisíce korun za novou střechu!

Za kvalitu naší práce ručíme!
Předvedeme vám naši práci! Vzorový kus provedeme grátis!

Pomůžeme vám! Stačí zanechat kontakt...

Dále pro vaši střechu doporučujeme

Prevence / Ochrana

Pro dlouhodobou a dokonalou ochranu střechy je důležité povrch každé střechy dokonale ošetřit.

Více informací
Nátěr

Bezvzduchá technologie Airless zaručí perfektní nanesení barvy ve stejné tloušťce a do každého zákoutí.

Více informací
Další práce

Nepodceňujte drobné práce na vaší střeše, zanedbání každé maličkosti může způsobit velkou škodu.

Více informací