Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Čištění, mytí a nátěry střech od profesionála - HANAKServis.cz

Komplexní servis pro vaši střechu

Střecha je nejen nedílnou součástí Vaší nemovitosti, ale patří mezi nejdůležitější a nejvíce namáhavé části domu. Chrání jej před povětrnostními vlivy jako jsou déšť, sníh, vítr a sluneční záření.

Na střechu je tudíž kladen velký nápor před těmito vlivy a proto je důležité dbát na její funkčnost.

Přesto jsou mnohdy právě střechy ze strany majitelů nemovitosti zanedbávány a nánosy prachu, řas, plísní, sazí, mastnot a dalších nečistot degradují původní vlastnosti krytiny.

Využijte našich mnoholetých zkušenostítlakovým čištěním střech, jejich následným nátěrem a v neposlední řadě kvalitní ochranou. Nenechte si svou střechu zničit a neriskujte následnou rekonstrukci, kdy zbytečně utratíte finance minimálně v řádech statisíců korun.

Díky pravidelné údržbě plní střecha bezchybně svoji funkci a je nejen krásná, ale hlavně je zaručena její dlouhá životnost.

Proč je zapotřebí střechu pravidelně čistit?

Střecha nepatří k částem domu, které s námi vydrží věčně v dokonalém a nepoškozeném stavu, a proto je vhodné ji pravidelně čistit a prodlužovat tím její životnost.

Déšť, sníh, povětrnostní podmínky a spousta dalších faktorů narušují kvalitu střechy a tím se stává jednou z nejvíce namáhaných částí domu. Tyto vlivy způsobují zatékání, praskliny a další nepříjemnosti. Další nejčastější údržbou je vyčištění krytiny od mechů a lišejníků.

U takového čištění jde vybrat mezi dvěma způsoby - mechanické a chemické. Starost s mechy však přenechte nám. Moc dobře víme, co a jak proti takovým „neřádům“ použít.

Při mechanickém mytí střech se však musí dávat velký pozor, aby nedošlo k poškození krytiny nebo k jejímu posunutí. Pravdou totiž je že „wapka“ má opravdu velkou sílu, a proto vyžaduje opatrnost a patřičné zkušenosti při její manipulaci.

Však to znáte, vždy když to nejméně čekáme přijde nějaká pohroma, která nás připraví o desítky tisíc až statisíce z našich peněženek. A proto neberte údržbu na lehkou váhu a takovým pohromám předcházejte.

Vaše krytina si zaslouží jednou za čas i nový nátěr.

O čistění střech a jejich údržbě jsme si už něco málo pověděli. Při čištění střech se provádí kontrola střešní krytiny, která se denně musí potýkat s nepřízní počasí. Mnohé tašky pod tíhou deště nebo neutichajícího sluníčka popraskají, proto je dobré je co nejdříve vyměnit a Svou střechu jednou za čas natřít. Otázkou však je: „Čím takovou střechu natřít?“

I tímto se nemusíte hodiny zabývat, protože kvalitní nátěr Vaší střechy hravě zvládneme. Klademe důraz na kvalitu barev, která se postará o vysokou odolnost, díky níž nebude nutné provádět nátěr střechy v následujících desetiletí .

Nevíte, v jakém stavu je Vaše střecha? Nevíte, kterou službu vybrat?

To chápeme. Jsme připraveni Vám pomoci od A do Z. Stačí málo! Zavolejte nám 739 888 978, nebo napište info@hanakservis.cz, spojíme se s Vámi a domluvíme nezávaznou návštěvu našeho technika, který ZDARMA posoudí stav vaší střechy a dle jejího stavu Vám nabídne nejlepší služby, aby byla dlouhodobě v perfektním stavu.

Náš odborně vyškolený personál Vám poté připraví přesnou cenovou kalkulaci a časový rozvrh prací. Budete mít jistotu, že jste nic nezanedbali a střecha Vám bude sloužit bezproblémově.

Nechte tuto práci v rukou odborníků a Vaše střešní krytina může vypadat opět jako nová.

Za svou práci ručím, Tomáš Hanák.


Foto
Foto

Nedovolte živlům vaší STŘECHU ZNIČIT!

UŠETŘETE statisíce korun za novou střechu!

Za kvalitu naší práce ručíme!
Předvedeme vám naši práci! Vzorový kus provedeme grátis!

Pomůžeme vám! Stačí zanechat kontakt...