Komplexní servis pro vaši střechu

Střecha je nejen nedílnou součástí vaší nemovitosti, ale patří mezi nejdůležitější a nejvíce namáhavé části nemovitosti. Chrání nemovitost před povětrnostními vlivy jako jsou déšť, sníh, vítr a sluneční záření.

Na střechu je tudíž kladen velký nápor před těmito vlivy a proto je důležité dbát na její funkčnost.

Přesto jsou mnohdy právě střechy ze strany majitelů nemovitosti zanedbávány a nánosy prachu, řas, plísní, sazí, mastnot a dalších nečistot degradují původní vlastnosti krytiny.

Využijte našich mnoholetých zkušenostítlakovým čištěním střech, jejich následným nátěrem a v neposlední řadě kvalitní ochranou. Nenechte si svou střechu zničit a neriskujte následnou rekonstrukci, kdy zbytečně utratíte finance minimálně v řádech statisíců korun.

Díky pravidelné údržbě plní střecha bezchybně svoji funkci a je nejen krásná, ale hlavně je zaručena její dlouhá životnost.

Nevíte, v jakém stavu je vaše střecha? Nevíte, kterou službu vybrat?

To chápeme. Jsme připraveni vám pomoci od A do Z. Stačí málo! Zavolejte nám 739 888 978, nebo napište info@hanakservis.cz, spojíme se s vámi a domluvíme nezávaznou návštěvu našeho technika, který ZDARMA posoudí stav vaší střechy a dle jejího stavu vám nabídne nejlepší služby, aby byla dlouhodobě v perfektním stavu.

Náš odborně vyškolený personál vám poté připraví přesnou cenovou kalkulaci a časový rozvrh prací. Budete mít jistotu, že jste nic nezanedbali a střecha vám bude sloužit bezproblémově.

Za svou práci ručím, Tomáš Hanák.


Foto


Nenechte živlům vaší STŘECHU ZNIČIT!

UŠETŘETE statisíce korun za novou střechu!

Za kvalitu naší práce ručíme!
Předvedeme vám naši práci! Vzorový kus provedeme grátis!

Pomůžeme vám! Stačí zanechat kontakt...