Vše pro servis a údržbu vaší nemovitosti

Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý servis vašich nemovitostí i přilehlého okolí. Vaši střechu, fasádu, dlažbu i interiér nejen dokonale vyčistíme, ale i ochráníme, natřeme nebo zrenovujeme.

Zkušený tým

Všichni naši pracovníci mají nejen mnohaletou praxi v oboru, ale i nadále si zvyšují kvalifikaci na odborných školeních. Pravidelně sledujeme všechny moderní trendy a postupy. Můžeme tak vždy zvolit ideální postup prací.

Profesionální vybavení

Pro perfektní výsledek práce je kromě zkušeného týmu potřeba používat i kvalitní vybavení. Vlastníme špičkové profesionální vybavení, které zaručí nejen dokonalé provedení, ale zároveň i šetří náklady a můžeme vám nabídnout příznivé ceny. Stačí vyzkoušet jednu naši služby, například nátěr střechy a hned budete mít představu, jak profesionálně přistupujeme.

Jistota kvality

U nás si neobjednáte zajíce v pytli. Naším hlavním cílem je vaše spokojenost s našimi službami a věříme v dlouholetou spolupráci. Za kvalitu naší práce ručíme a předvedeme vám naši práci předem! Vzorový kus provedeme zdarma!

Vždy nízké ceny i pro malé zakázky

Před započetím zakázky vám připravíme zdarma kompletní cenovou nabídku a doporučíme použité postupy a technologie tak, aby byla provedená práce maximálně účinná a zároveň úsporná. Cena zakázky je tak vždy individuální a přesně na mírů. Neodmítneme ani malou zakázku, minimální cena objednávky je pouze 6.000 Kč.

Kde působíme?

Naše firma HANÁK Servis s.r.o. působí především v Moravskoslezkém krají a okolí, tedy Olomouckém a Zlínském kraji. Jedná se nejčastěji o města jako Ostrava, Frýdek-Místek, Havířov, Karviná, Český Těšín, Třinec, Hranice, Nový Jičín, Olomouc, Přerov, Zlín, Uherské Hradiště.

Za firmu: Tomáš Hanák


Foto


Foto


Nenechte živlům vaší NEMOVITOST ZNIČIT!

UŠETŘETE kvalitním servisem od profesinálů!

Za kvalitu naší práce ručíme!
Předvedeme vám naši práci! Vzorový kus provedeme grátis!

KOntaktujte nás...
service-icon

Střechy

Pro vaší střechu zajistíme komplexní servis pro její perfektní ochranu včetně doplňkových prací.

Více informací

Fasády

I vaši fasádu umíme dostat do formy jako by byla nová. Čistá a zdravá fasáda nejen rozzáří, ale i chrání celý dům.

Více informací

Dlažby

Mnozí dlažbu přehlížejí, ale je to důležitá součást domu a jen čistá a pěkná dotváří celkový perfektní dojem.

Více informací

Vše okolo

Dokonalý servis poskytneme i všem doplňkovým věcem kolem vašeho rodinného domu, paneláku či stavby.

Více informací