Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Vše pro servis a údržbu vaší nemovitosti - O nás - HANAKServis.cz

Vše pro servis a údržbu vaší nemovitosti

Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý servis vašich nemovitostí i přilehlého okolí. Vaši střechu, fasádu, dlažbu i interiér nejen dokonale vyčistíme, ale i ochráníme, natřeme nebo zrenovujeme.

Zkušený tým

Všichni naši pracovníci mají nejen mnohaletou praxi v oboru, ale i nadále si zvyšují kvalifikaci na odborných školeních. Pravidelně sledujeme všechny moderní trendy a postupy. Můžeme tak vždy zvolit ideální postup prací.

Profesionální vybavení

Pro perfektní výsledek práce je kromě zkušeného týmu potřeba používat i kvalitní vybavení. Vlastníme špičkové profesionální vybavení, které zaručí nejen dokonalé provedení, ale zároveň i šetří náklady a můžeme vám nabídnout příznivé ceny. Stačí vyzkoušet jednu naši služby, například nátěr střechy a hned budete mít představu, jak profesionálně přistupujeme.

Jistota kvality

U nás si neobjednáte zajíce v pytli. Naším hlavním cílem je vaše spokojenost s našimi službami a věříme v dlouholetou spolupráci. Za kvalitu naší práce ručíme a předvedeme vám naši práci předem! Vzorový kus provedeme zdarma!

Vždy nízké ceny i pro malé zakázky

Před započetím zakázky vám připravíme zdarma kompletní cenovou nabídku a doporučíme použité postupy a technologie tak, aby byla provedená práce maximálně účinná a zároveň úsporná. Cena zakázky je tak vždy individuální a přesně na mírů. Neodmítneme ani malou zakázku, minimální cena objednávky je pouze 6.000 Kč.

Kde působíme?

Naše firma HANÁK Servis s.r.o. působí především v Moravskoslezkém krají a okolí, tedy Olomouckém a Zlínském kraji. Jedná se nejčastěji o města jako Ostrava, Frýdek-Místek, Havířov, Karviná, Český Těšín, Třinec, Hranice, Nový Jičín, Olomouc, Přerov, Zlín, Uherské Hradiště, ale v případě potřeby dojedeme za Vámi kdekoliv po celé ČR!

Za firmu: Tomáš Hanák


Foto
Foto
Foto

Nedovolte živlům vaší NEMOVITOST ZNIČIT!

UŠETŘETE kvalitním servisem od profesinálů!

Za kvalitu naší práce ručíme!
Předvedeme vám naši práci! Vzorový kus provedeme grátis!

KOntaktujte nás...
service-icon

Střechy

Pro vaší střechu zajistíme komplexní servis pro její perfektní ochranu včetně doplňkových prací.

Více informací

Fasády

I vaši fasádu umíme dostat do formy jako by byla nová. Čistá a zdravá fasáda nejen rozzáří, ale i chrání celý dům.

Více informací

Dlažby

Mnozí dlažbu přehlížejí, ale je to důležitá součást domu a jen čistá a pěkná dotváří celkový perfektní dojem.

Více informací

Vše okolo

Dokonalý servis poskytneme i všem doplňkovým věcem kolem vašeho rodinného domu, paneláku či stavby.

Více informací