Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Tlakové mytí a čištění fasády - HANAKServis.cz

Tlakové mytí / čištění

Každá fasáda se časem nejen zašpiní od běžných nečistot, ale také se na jejim povrchu začnou objevovat různé mikroorganismy. Tyto mechy, řasy a hlavně plísně jsou lidskému zdraví velmi nebezpečné. Zkuste čištění fasády.

Jednou z našich služeb k jejich dokonalému odstranění je tlakové mytí fasády. Jsme schopni vyčistit fasády všeho druhu (fasádní nátěry, probarvené omítky, přírodní nebo umělé kameny, žuly, pískovce, keramické obklady a další).

Čištění a mytí fasády

Naši odborně proškolení pracovníci používají profesionální vysokotlaké stroje s možností regulace tlaku a nejmodernější ověřené přípravky. Poskytujeme tak nejlepší možný způsob čištění fasády na trhu s maximální šetrností k čištěnému podkladu. Garantujeme, že naše přípravky jsou maximálně šetrné k životnímu prostředí a v dané koncentraci biologicky odbouratelné!

Po umytí / vyčištění fasády zároveň také doporučujeme aplikovat preventivní ochrannou vrstvu proti tvorbě řas, mechů a lišejníků a taky novou vrstvu silikonové hydrofobizační impregnace. Jak vyčistit špinavou silikonovou fasádu? Zavolejte profesionály.

Nedokážete posoudit stav vaší fasády? Nevadí!

Zavolejte nám na 739 888 978, nebo napište info@hanakservis.cz, spojíme se s vámi a domluvíme nezávaznou návštěvu našeho technika, který ZDARMA posoudí stav vaší fasády a dle jejího stavu vám nabídne nejlepší služby, aby byla dlouhodobě v perfektním stavu.


Foto
Foto

Nedovolte živlům vaší FASÁDU ZNIČIT!

UŠETŘETE statisíce korun za novou fasádu!

Za kvalitu naší práce ručíme!
Předvedeme vám naši práci! Vzorový kus provedeme grátis!

Pomůžeme vám! Stačí zanechat kontakt...

Dále pro vaši fasádu doporučujeme

Prevence / Ochrana

Pro dlouhodobou a dokonalou ochranu fasády je důležité její povrch ošetřit.

Více informací
Nátěr

Technologie Airless zaručí perfektní nabarvení ve stejné tloušťce.

Více informací
Odstranění graffity / Anti-graffity

Taky vaší nemovitost poničil sprejer a vy jsi nevíte rady? Pomůžeme vám!

Více informací