Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Ochrana fasády a prevence, prodloužení životnosti - HANAKServis.cz

Prevence / ochrana

Pokud máte fasádu odborně vyčištěnou a je krásná a zářící, je třeba ještě zajistit její ochranu.

Všechny typy povrchů, které byly napadeny mechy, řasy a plísněmi se musí důkladně ošetřit. K tomu používáme na trhu dostupné, nejlepší, a hlavně ověřené algicidní a fungicidní přípravky. Ty mají za úkol, zabránit dalšímu tvoření všech těchto organických nečistot a hlavně degradaci vaší fasády. Použití těchto přípravku tam, kde není oblast napadena způsobí preventivní ochranu vašeho povrchu a nemění a nepoškozují fasádní barvy.

Další služba spočívá v aplikaci hydrofobní impregnace. Fasádu opatříme hydrofobním nástřikem, který ji má za úkol dlouhodobě chránit proti povětrnostním vlivům, vodě, UV záření, větru, mrazu, ale taky prodlouží její životnost a to o dobu až 5 let!

Nepodceňujte impregnaci

Vaše fasáda reprezentuje Váš dům, a proto je důležité aby byla provedena nejen efektivně, ale i kvalitně. Právě aplikace hydrofob. silik. impregnace je u fasád velmi důležitým krokem, při kterém dochází k zakonzervování Vaší ošetřené fasády. Zejména u starších fasád je nepostradatelná a díky ní prodloužíme její životnost

Předcházejte opakovaným nátěrům Vaší fasády a raději to přenechejte do rukou odborníků. Přistupujeme k této práci velmi zodpovědně a zcela víme, jak na fasádu, aby zůstala v dokonalém stavu desítky let.

Neváhejte proto využít našich služeb, jelikož veškeré tyto ochrany, chrání váš povrch před opětovným znečištěním a také usnadňuje následnou údržbu.

Na takto ošetřenou fasádu je poté možno objednat natření fasády nejlepšími německými barvami Caparol, které provádíme technologii Airless, která zaručí perfektní nanesení barvy ve stejné tloušťce a do každého zákoutí.

Zavolejte nám, nebo napište, spojíme se s vámi a domluvíme nezávaznou návštěvu našeho technika, který ZDARMA posoudí stav vaší fasády a dle jejího stavu vám nabídne nejlepší služby, aby byla dlouhodobě v perfektním stavu.


Foto
Foto

Nedovolte živlům vaší FASÁDU ZNIČIT!

UŠETŘETE statisíce korun za novou fasádu!

Za kvalitu naší práce ručíme!
Předvedeme vám naši práci! Vzorový kus provedeme grátis!

Pomůžeme vám! Stačí zanechat kontakt...

Dále pro vaši fasádu doporučujeme

Tlakové mytí / Čištění

Nánosy prachu, řas, plísní, sazí, mastnot a dalších nečistot ohrožují vaši fasádu.

Více informací
Nátěr

Technologie Airless zaručí perfektní nanesení barvy ve stejné tloušťce.

Více informací
Odstranění graffity / Anti-graffity

Taky vaší nemovitost poničil sprejer a vy jsi nevíte rady? Pomůžeme vám!

Více informací