Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Nátěry fasád od profesionála - HANAKServis.cz

Nátěr- Nástřik

Nelíbí se vám barva vaší fasády a nebo již stáří poškodilo vaši fasádu tak, že vám nic jiného nezbývá? 

Toto není žádný problém! Zkuste nátěr fasády. Jsme schopni natřít všechny typy fasád a nabízíme vám nejlepší služby na trhu.

Pro dokonalost jsme schopni nejdříve opravit drobné kazy fasády, jako jsou oloupaný povrch, odtržená omítka, trhlinyzničené rohy fasády a vyklované díry od ptáků apod. Nabízíme tedy více než jen obyčejné nátěry fasád.

Před vlastním nátěrem se také musí fasáda důkladně tlakovým mytím očistit a poté je třeba aplikovat ochranný / preventivní nástřik, který zbaví a ochrání fasádu před plísněmi a mikroorganismy.

Pro perfektní výsledek používáme barvy od nejlepšího německého výrobce značky Caparol, který nabízí barvy všeho druhu (akrylátové, silikátové, silikonové atd.) a jelikož kvalitě svých výrobků plně důvěřuje poskytuje záruku proti novotvorbě řas, mechů a lišejníků v rozmezí od 8-12 let v závislosti na použitém typu barvy.

Dokonalý vzhled nově natřené fasády zaručí náš kombinovaný postup práce. K nanášení používáme jak váleček, tak technologii airless, kde barvu aplikujeme pomocí stříkací pistole. Tento postup zaručí perfektní nanesení barvy ve stejné tloušťce a do každého zákoutí.

Pro výstup do výšky používáme vysokozdvižnou nebo horolezeckou techniku s proškolenými pracovníky. Nepoužíváme žádné lešení a práce je tak nejen rychlá, ale po našem odchodu nepoznáte, že jsme někde byli... Teda až na novou zářivou fasádu...

Zavolejte nám, nebo napište, spojíme se s vámi a domluvíme nezávaznou návštěvu našeho technika, který ZDARMA posoudí stav vaší fasády a dle jejího stavu vám nabídne nejlepší služby, aby byla dlouhodobě v perfektním stavu.


Foto
Foto

Nedovolte živlům vaší FASÁDU ZNIČIT!

UŠETŘETE statisíce korun za novou fasádu!

Za kvalitu naší práce ručíme!
Předvedeme vám naši práci! Vzorový kus provedeme grátis!

Pomůžeme vám! Stačí zanechat kontakt...

Dále pro vaši fasádu doporučujeme

Tlakové mytí / Čištění

Nánosy prachu, řas, plísní, sazí, mastnot a dalších nečistot ohrožují vaši fasádu.

Více informací
Prevence / Ochrana

Pro dlouhodobou a dokonalou ochranu fasády je důležité její povrch ošetřit.

Více informací
Odstranění graffity / Anti-graffity

Taky vaší nemovitost poničil sprejer a vy jsi nevíte rady? Pomůžeme vám!

Více informací