Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Komplexní servis pro vaši fasádu - Fasády - HANAKServis.cz

Komplexní servis pro vaši fasádu

Další velmi důležitou součástí budovy je fasáda. Plní nejen estetický úkol, ale chrání celý dům či stavbu. Musí odolávat všem nepříznivým vlivům počasí a smogu, který na fasádu přináší spousty nečistot a mikroorganismů, které se nakonec projeví v podobě řas, mechů, plísní a dalších anorganických znečištění.

POZOR! Plísně jsou lidskému zdraví velmi nebezpečné! Uvolňují do ovzduší spóry, které se dostanou během větrání do vnitřních prostor, a u slabších osob vyvolají alergickou reakci, případně některé plísně mohou způsobit také závažná onemocněníVšechny plísně je proto zapotřebí včas a bezpečně odstranit!

Umíme se o vaši fasádu postarat komplexně. Nejdříve se musí fasáda důkladně tlakovým mytím očistit a poté přijde na řadu preventivní ochranný nástřik, který zbaví a ochrání fasádu před plísněmi a mikroorganismy. Toto ošetření fasády se musí provést před každým nátěrem fasády, který provádíme technologii Airless, která zaručí perfektní nanesení barvy ve stejné tloušťce a do každého zákoutí.

Nenechte dojít stav vaší fasády do fáze, kdy již bude nevratně poškozená. Výrobci udávají pravidelnou údržbu vaší fasády kolem 5 až 8 let. Pokud se prevence u fasády podcení, někdy již není cesty zpět a čeká vás poměrně velká investice na její celkovou rekonstrukci.

Trpí vaše fasáda drobnými kazy jako je loupání povrchu často spojené i s odtrhávání omítky, nebo malé vlásčité trhlinky spolu s většími trhlinami, zničenými rohy fasády, vyklovanými dírami od ptáků a podobně? I na tyto všechny opravy jsme připraveni!

Předejděte úrazům

Řada domácích kutilů se rádi pouští do čištění fasády nebo jejich nátěrů sami. Jak jednoduche, že? Na internetu si vyhledají postupy „ jak natřít fasádu“ nebo „jak na čistění fasády od řas a plísní“ a vrhnou se do práce. Ale je třeba si položit otázku, mám dostatečné zkušenosti, aby práce byla provedená opravdu kvalitně a nezraním se u toho? Zejména u patrových nebo vyšších domů je zapotřebí lešení a to se rovná časté úrazy. Nejen, že hrozí pád z lešení, ale také může selhat celá jeho konstrukce, pokud je špatně postavena. Proto při těchto výškových pracích používáme vysokozdvižnou techniku, díky které se vyvarujeme kotvení do domu, a zbytečných investic.

Proto raději nechte tuto práci v našich rukou a tím předejděte nepříjemným úrazům.

Nevíte, v jakém stavu je vaše fasáda? Nevíte, kterou službu vybrat?

To chápeme. Jsme připraveni vám pomoci od A do Z. Stačí málo! Zavolejte nám, nebo napište, spojíme se s vámi a domluvíme nezávaznou návštěvu našeho technika, který ZDARMA posoudí stav vaší fasády a dle jejího stavu vám nabídne nejlepší služby, aby byla dlouhodobě v perfektním stavu.

Jsme firma s referencemi

Kamarádi vám jistě řeknou, že vybírat firmu na malování fasád se nesmí podcenit. Tomu rozumíme a souhlasíme. Proto poukazujeme na to, že jsme firma s referencemi, která využívá své zkušenosti v praxi. Za dobu působení na trhu jsme provedli celou řadu fasád ke spokojenosti zákazníků, proto se nám svěřte do rukou i vy. Víme, co děláme. A umíme to! Přesvědčte se o tom a kochejte se krásnou fasádou, která bude nejen vašemu oku lahodit.

Náš odborně vyškolený personál vám poté připraví přesnou cenovou kalkulaci a časový rozvrh prací.

Budete mít jistotu, že jste nic nezanedbali a fasáda nejen pěkně vypadá, ale hlavně neohrožuje vaše zdraví.


Foto
Foto

Nedovolte živlům vaší FASÁDU ZNIČIT!

UŠETŘETE statisíce korun za novou fasádu!

Za kvalitu naší práce ručíme!
Předvedeme vám naši práci! Vzorový kus provedeme grátis!

Pomůžeme vám! Stačí zanechat kontakt...

Pro vaši fasádu nabízíme veškeré služby

Tlakové mytí / Čištění

Nánosy prachu, řas, plísní, sazí, mastnot a dalších nečistot ohrožují vaši fasádu.

Více informací
Prevence / Ochrana

Pro dlouhodobou a dokonalou ochranu fasády je důležité její povrch ošetřit.

Více informací
Nátěr

Technologie Airless zaručí perfektní nanesení barvy ve stejné tloušťce a do každého zákoutí.

Více informací
Odstranění graffity / Anti-graffity

Taky vaší nemovitost poničil sprejer a vy jsi nevíte rady? Pomůžeme vám!

Více informací