Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Komplexní servis pro vaši dlažbu - Dlažby - HANAKServis.cz

Komplexní servis pro vaši dlažbu

Při péči o majetek je třeba se také dobře postarat o dlažbu. Často bývá opomíjená, ale tvoří důležitou součást celku a pokud není správně ošetřována brzy může dojít k jejímu poškození či zničení.

Většinou je dlažba vyrobená z betonu, kamenů, cihel, keramiky a podobně. Ač tyto materiály něco vydrží, rozhodně nejsou nezničitelné. Všechny tyto povrchy mají velké množství pórů, které se podílejí na vniknutí vlhkosti a také usazování nečistot do povrchu dlažby. Díky tomuto působení dostane povrch starého a sešlého vzhledu a také postupné degradaci materiálu.

Zbavíme dlažbu skvrn, mechu i plevelu!

K nejčastějším problémům, které se vyskytují na dlažbě, patří především skvrny, mech a plevel. S každým problémem však lze hravě zatočit, máme na ně osvědčený postup!

Pokud Vás taková znečištěná venkovní dlažba trápí , neváhejte a obraťte se na naše služby. Vydlážděné terasy, chodníky, cestičky vedoucí Vašimi zahradami nebo parkoviště to vše jsou místa, která zarůstají plevelem, mechem nebo jsou znečištěna skvrnami. S malým množstvím plevelu nebo mechu si jistě poradíte a využijete pomoc zahradních vidliček nebo spárových škrabek, ale pokud je plevelu příliš? Nebo se ho nelze opakovaně zbavit? Rádi zakročíme a problému Vás zbavíme. Jsme odborníci ve svém oboru a moc dobře víme, jak k takovému čistění přistupovat. Každý typ materiálu vyžaduje jinačí způsoby údržby i ošetření.

Jsme schopni se o vaši dlažbu dokonale postarat. Pokud necháte dlažbu kvalitně vyčistit a následně odborně provést její preventivní ochranu, tak v kombinaci se zapískováním bílým křemičitým pískem docílíte nejen perfektního vzhledu, ale i prodloužíte její životnost o mnoho let.

Nevíte, jak na údržbu Vaši dlažby? Tápete, jak ji správně ošetřit?

Správně určit v jakém stavu je vaše dlažba a jak daný povrch správně ošetřit, aby měl co nejdelší životnost, není vůbec jednoduché.

Jsme připraveni vám pomoci od A do ZZavolejte nám, nebo napište, spojíme se s vámi a domluvíme nezávaznou návštěvu našeho technika, který ZDARMA posoudí stav vaší dlažby a následně Vám nabídne nejlepší služby, tak aby uvedl Vaši dlažbu do perfektního stavu. .

Náš odborně vyškolený personál Vám poté připraví přesnou cenovou kalkulaci a časový rozvrh prací.

Svěřte se do Našich rukou a dlažba, která lemuje Váš dům nebo parkoviště před domem, bude zase zářit čistotou!

Budete mít jistotu, že jste nic nezanedbali a dlažba vám bude sloužit bezproblémově mnoho let.


Foto
Foto

Nedovolte živlům vaší DLAŽBU ZNIČIT!

UŠETŘETE nemalé finance za novou dlažbu!

Za kvalitu naší práce ručíme!
Předvedeme vám naši práci! Vzorový kus provedeme grátis!

Zašlete nabídku...

Pro vaši dlažbu nabízíme veškeré služby

Tlakové mytí / Čištění

Dlažbu je nutno udržovat. Nenechte svou dlažbu vypadat staře a sešle.

Více informací
Prevence / Ochrana

Pro dlouhodobou a dokonalou ochranu dlažby je důležité její povrch ošetřit.

Více informací
Zapískování

Provádíme zapískování bílým křemičitým pískem, proti výskytu a tvorbě mechů.

Více informací