Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Zkontrolovali jste po zimě váš dům? - Jarní Kontrola - HANAKServis.cz

Zkontrolovali jste po zimě váš dům?

I když letošní zima nebyla tak drsná jako v minulých letech, musely budovy odolávat mnohým nepříznivým vlivům. Několikadenní husté sněžení, mrazivé noci a zimní deště zanechaly na nemovitostech své šrámy.

Jaro nám zaklepalo na dveře a chladné počasí vystřídají paprsky slunce. Právě nyní je nejlepší doba zkontrolovat dům a zjistit, zda zima nezpůsobila na střeše, fasádě či dalších plochách škody a zajistit jejich opravu.

Na první pohled se může zdát, že je vše v pořádku a váš dům přečkal zimu bez problémů. Ale bližší pohled může odhalit spoustu překvapení, které vám zimní období přichystalo.

Chladné a vlhké zimní podmínky jsou perfektní živnou půdou pro mechy, plísně a houby, které sice pomalu, ale nevratně devastují exteriér vaší nemovitosti. Také voda mrznoucí v mikroskopických prasklinách mohla narušit celistvost omítky a znehodnotit ochranu domu. A železné prvky také nemají zimu rády a mohou se objevit výkvěty koroze.

Doporučujeme nechat zkontrolovat nemovitost odborníkům, kteří jsou proškoleni a přesně ví, kde hledat případné škody, které sami snadno přehlédnete a mohou vám v budoucnu přinést mnoho starostí.

Poctivá a pravidelná údržba exteriéru vaší budovy může o několik let prodloužit její životnost. Každá koruna vložená do prevence se vám několikanásobně vrátí a střešní krytina, fasádní omítka, ocelové konstrukce a další součástí domu vám budou bezproblémově sloužit o mnoho déle.

Chcete-li klidně spát, kontaktujte nás.  Vše za vás prověříme, navrhneme řešení případných problémů a zajistíme novou ochranu, odborné čištění, nový nátěr a celkový servis vašeho domu.

Dokonalý dům vyžaduje péči profesionálů! Dokonalý dům vyžaduje péči od HANÁK Servis!

 Zkontrolovali jste po zimě váš dům?

Nezanedbejte kontrolu vaší nemovitosti! Předejdete tak budoucím investicím.....

Více informací

Akce pro majitele RD

Máte rodinný dům? Využijte naši aktuální akce a ušetřete až 25% za kompletní servis vaše RD.

Více informací

Caparol Clean Concept

Program Caparol Clean Concept vám zajistí dlouhodobě čistou fasádu se zárukou až 12 let.

Více informací

Hydrofobizační impregnace

Hydrofobizace vytvoří vodoodpudivou vrstvu, která chrání vaši střechu, fasádu či beton proti vlhkosti a průniku vody.

Více informací

Nedovolte živlům vaší FASÁDU ZNIČIT!

UŠETŘETE statisíce korun za novou fasádu!

Za kvalitu naší práce ručíme!
Předvedeme vám naši práci! Vzorový kus provedeme grátis!

Kontaktujte nás...