Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Caparol Clean Concept - Tipy, rady a zajímavosti - HANAKServis.cz

Caparol Clean Concept

Budov, jejichž fasádu hyzdí špína, přibývá. Některé jsou zelené, jiné šedivé, další černají. Jsou to budovy určené k bydlení, jsou to ale i budovy veřejné správy, starší kancelářské budovy, dokonce průmyslové objekty. Co je spojuje? Nevhodná povrchová úprava a zanedbaná údržba.

To, že je fasáda špinavá, obvykle znamená, že je biologicky napadená. Jedním z nejrozšířenějších problémů je totiž výskyt řas a plísní. Je ovšem nutné si uvědomit, že to není jen problém esteticky nepřijatelného vzhledu! Špinavá fasáda představuje hned několik dalších rizik. Intenzivní výskyt plísní na povrchu fasády totiž představuje také zdravotní riziko. Je hrozbou především pro alergické osoby, protože plísně, resp. jejich spory, se okny při větrání dostávají do bytů. Dalším rizikem špinavé fasády je postupná degradace povrchové vrstvy. Agresivní prostředí v místech výskytu řas a plísní silně rozrušuje povrchové vrstvy zateplení. Dochází k poškození omítky, přes kterou se dostává vlhkost do výztužové základní vrstvy, která je touto vlhkostí ničena. Postupně pak dochází k větším škodám a následně k významně větším investicím do sanace systému. Někdy se musí dokonce přistoupit i k částečné demontáži systému! Je také třeba zmínit, že u budov s napadenou fasádou musíme počítat s degradací hodnoty samotné nemovitosti!

Získejte záruku až 12 let od dokončení sanace vaší fasády

Využijte program Caparol Clean Concept, který vám nyní můžeme nabídnout ve spolupráci s firmou Caparol, která se problematikou odolnosti omítek a barev proti řasám a plísním zabývá desítky let. Provádí výzkum a vývoj ve vlastních laboratořích, testuje ve ztížených podnebných podmínkách v testovacích areálech v Německu a Rakousku, před nedávnem dokonce realizoval výzkumný projekt ve spolupráci s ČVUT a VŠCH. Tato řešení byla otestována i v běžných podmínkách, kdy na v Česku i na Slovensku má Caparol řadu úspěšných sanací, které potvrzují kvalitu výrobků.

Pro tento program Caparol vybral prémiové fasádní barvy ThermoSan nQG, CarboSol a Muresko. Každá z těchto barev nabízí unikátní vlastnosti a je špičkově vybavená pro boj s biologickým znečištěním. Ať už jde o technologii NQG, tedy zasíťované nano-křemenné částice ThermoSa-nu, technologii karbonových vláken v případě CarboSolu, nebo technologii SilaCryl® v případě Mureska. Všechny tři barvy jsou silikonové, jsou tedy prodyšné pro vodní páry, ale nepropustné pro vodu v kapalném skupenství, mají tvrdý povrch, na kterém neulpívají nečistoty a rychle schnou.

Fasádu je třeba sanovat odborně. Podívejte se na celý postup sanace fasády.

Zavolejte nám, nebo napište, spojíme se s vámi a domluvíme nezávaznou návštěvu našeho technika, který ZDARMA posoudí stav vaší fasády a dle jejího stavu vám nabídne nejlepší služby, aby byla dlouhodobě v perfektním stavu.Zkontrolovali jste po zimě váš dům?

Nezanedbejte kontrolu vaší nemovitosti! Předejdete tak budoucím investicím.....

Více informací

Akce pro majitele RD

Máte rodinný dům? Využijte naši aktuální akce a ušetřete až 25% za kompletní servis vaše RD.

Více informací

Caparol Clean Concept

Program Caparol Clean Concept vám zajistí dlouhodobě čistou fasádu se zárukou až 12 let.

Více informací

Hydrofobizační impregnace

Hydrofobizace vytvoří vodoodpudivou vrstvu, která chrání vaši střechu, fasádu či beton proti vlhkosti a průniku vody.

Více informací

Nedovolte živlům vaší FASÁDU ZNIČIT!

UŠETŘETE statisíce korun za novou fasádu!

Za kvalitu naší práce ručíme!
Předvedeme vám naši práci! Vzorový kus provedeme grátis!

Kontaktujte nás...